Fraud Blocker Sony televizor K55XR80PAEP Bravia 8, Inelektronik
Pogledajte Politiku privatnosti za više detalja.
Opis proizvoda
Sony televizor K55XR80PAEP
SLIKA:
  • Vrsta ekrana: OLED
  • Rezolucija ekrana (V X Š, u pikselima): 3840 x 2160
  • Ugao gledanja (X-Wide angle): -
  • Zaštita od odsjaja (X-Anti reflection): -
  • Tip pozadinskog osvetljenja: -
  • Tip prigušenja pozadinskog osvetljenja:
  • Brzina osvežavanja ekrana: 120 Hz
  • Kompatibilnost sa HDR-om: Da (HDR10, HLG, Dolby Vision)
  • Procesor za sliku: XR procesor
  • Poboljšavanje jasnoće: XR Clear Image
  • Poboljšavanje boja: XR TRILUMINOS PRO™, Tehnologija Live Colour™
  • Poboljšavanje kontrasta: XR Contrast Booster 15, Dynamic Contrast Enhancer
  • Poboljšavanje prikaza pokreta: XR OLED Motion, automatski režim
  • Podrška za video signal: HDMI™ signal: HDMI™ signal: 4096x2160p (24, 50, 60 Hz), 3840x2160p (24, 25, 30, 50, 60, 100, 120 Hz)2, 1080p (24, 30, 50, 60, 100, 120 Hz), 1080i (50, 60 Hz), 720p (24, 30, 50, 60 Hz), 576p, 480p
  • Senzor: Lagan
AUDIO:
  • Snaga audio izlaza: 10 W + 10 W + 10 W + 10 W + 10 W
  • Vrsta zvučnika: Acoustic Surface Audio+, Visokotonac za pozicioniranje zvuka
  • Konfiguracija zvučnika: Pokretač x 2, visokotonac x 2 niskotonac x 1
  • Podrška za dolby audio format: Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos
  • Acoustic Auto Calibration: Kompenzacija položaja za prostoriju i korisnika
  • Simulirani okružujući zvuk: Povećavanje rezolucije 3D okružujućeg zvuka
  • Sinhronizovanje centra za akustiku: Da (Sony kompatibilan soundbar)
  • Spremno za 360 spatial sound personalizer: Da (preko Bluetooth veze)
KAMERA:
  • Kamera: BRAVIA Cam (opcija)
  • Funkcija kamere: Da (aplikacije fotoaparata)
SOFTVER:
  • Operativni sistem: Android TV™
  • Pametni televizor: Google TV™
  • Ugrađena memorija (GB): 32
  • ECO Dashboard: Da
  • Glasovna pretraga: (Glasovna pretraga) Da/(Ugrađeni mikrofon) Da
  • Ugrađeni prekidač za mikrofon: Da (Centar)
  • Elektronska programska šema (EPG): Da
  • Control menu: Da
  • Internet pregledač: Da
  • Prodavnica aplikacija: Da (Google Play prodavnica)
  • Tajmer za uključivanje/isključivanje: Da
  • Merač vremena za isključivanje: Da
  • Teletekst: Da
  • Automatska kalibracija uz CALMAN®: Da
  • Dodatni tekst (analogno/digitalno): Da
NAPAJANJE I UŠTEDA ENERGIJE:
  • Veličina ekrana (u centimetrima, mereno po dijagonali): 139 cm
  • Veličina ekrana (u inčima, mereno po dijagonali): 55" (54,6")
  • Godišnja potrošnja energije: 72 kWh/1000 h
  • Potrošnja energije (u režimu pripravnosti): 0,50 W
  • Potrošnja energije (u režimu mrežne pripravnosti) – priključci: 2,00 W (Wi-Fi)/2,00 W (LAN)/0,50 W (CEC)
  • Prisustvo olova: -
  • Sadržaj žive (mg): 0,0
  • Potrošnja energije (dok je uređaj uključen) za energy star: -
  • Potrošnja energije (u režimu pripravnosti) za energy star: -
  • Kompatibilno sa standardom energy star®: -
  • Zahtevi za napajanje (voltaža/frekvencija): 50 Hz, 220 V – 240 V naizmenične struje
  • Režim za uštedu energije/režim isključenog pozadinskog osvetljenja: Da
  • Dinamička kontrola pozadinskog osvetljenja: -
  • Ekološki proizvod: Da
DIZAJN:
  • Dizajn maske: Neprimetna ivica
  • Boja maske: Tamno srebrna/vibracijska završna obrada
  • Dizajn postolja: Postolje
  • Boja postolja: Tamnosrebrno
  • Položaj postolja: Četverosmerni položaj(spolja/iznutra/spolja za soundbar/iznutra za soundbar)
  • Daljinski upravljač: Infracrveni daljinski upravljač; premium daljinski upravljač
TJUNER:
  • Broj tjunera (zemaljski/kablovski): 2 (digitalni)/1 (analogni)
  • Broj tjunera (satelitski): 2
  • TV sistem (analogni): B/G,D/K
  • Pokrivenost kanala tjunera (analogni): 45,25 MHz – 863,25 MHz (u zavisnosti od izbora zemlje)
  • TV sistem (digitalni zemaljski): DVB-T/T2
  • Pokrivenost kanala tjunera (digitalni zemaljski): VHF/UHF (u zavisnosti od izbora zemlje)
  • TV sistem (digitalni kablovski): DVB-C
  • TV sistem (digitalni satelitski): DVB-S/S2
  • Pokrivenost kanala tjunera (digitalni satelitski): Srednja frekvencija 950–2150 MHz
  • CI+: Da
PRISTUPAČNOST:
  • Čitač ekrana: Da
  • Audio description (zvučni opis): Da
  • Dodatni tekst: Da
  • Uvećanje teksta: Da
  • Prečica pristupačnosti: Da
  • Glasovna pretraga: Da
POVEZIVANJE:
  • Wi-fi standard: Wi-Fi Certified 802.11a/b/g/n/ac/ax
  • Wi-fi frekvencija: 2,4 GHz/5 GHz/6 GHz(zavisi od zemlje)
  • Ethernet ulazi: 1 (sa strane)
  • Chromecast built-in: Da
  • Apple airplay: Da
  • Apple homekit: Da
  • Ulazi za rf (zemaljsku/kablovsku) vezu: 1 (sa strane)
  • If (satelitski) ulazi: 2 (sa strane)
  • Ulaz za komponentni video (y/pb/pr ulaz): Ne
  • Ulaz za kompozitni video: Ne
  • Rs-232c ulazi: Ne
  • Ukupan broj hdmi ulaza: 4 (4 sa bočne strane)
  • HDCP: HDCP 2.3 (za HDMI™ 1/2/3/4)
  • Bravia sync (uključujući hdmi-cec): Da
  • Funkcije navedene u hdmi 2.1: 4K120/eARC/VRR/ALLM/SBTM (Mapiranje na osnovu tona)
  • Hdmi audio return channel (arc): Da (eARC/ARC)
  • Promenljiva brzina osvežavanja (vrr): Da (za HDMI™ 3/4)
  • Automatski režim malog kašnjenja (allm): Da (za HDMI™1/2/3/4)
  • Digitalni audio izlazi: 1 (sa strane)
  • Izlazi za slušalice: -
  • Audio izlazi: -
  • Izlazi za niskotonac: -
  • Usb priključci: 2 (sa strane)
  • Snimanje na usb čvrsti disk: Da (1 snim.) (izuzev Italije)
  • Podrška za formatiranje drajvera za usb: FAT16/FAT32/exFAT/NTFS
DIMENZIJE: