Fraud Blocker Sony DLED televizor KD32W800P1AEP, Inelektronik
Pogledajte Politiku privatnosti za više detalja.
Opis proizvoda
  • Sony DLED televizor KD32W800P1AEP
  • Veličina ekrana: 32" (81 cm)
  • Rezolucija ekrana: 1366 x 768 pix
  • Vrsta ekrana: LCD
  • Tip pozadinskog osvetljenja: Direct LED
  • Tip prigušenja pozadinskog osvetljenja: zatamnjivanje po ivicama
  • Ugrađena memorija: 8 GB
  • Smart TV: da
  • Android: da
  • Tjuner: DVB-T/T2/C/S/S2
  • Broj tjunera (zemaljski/kablovski): 1 (digitalni/analogni)
  • Broj tjunera (satelitski): 1
  • kompatibilnost sa HDR-om (velikim dinamičkim opsegom): da (HDR10, HLG)
  • procesor za sliku: Bravia Engine
  • podrška za video signal: HDMI™ signal :1080p (30, 50, 60 Hz), 1080/24p, 1080i (50, 60 Hz), 720p (50, 60 Hz), 576p, 576i, 480p, 480i
  • poboljšavanje boja: Tehnologija Live Colour™
  • poboljšavanje kontrasta: Dynamic Contrast Enhancer
  • režimi slike: orisnik, Standardno, Živopisno, Sport, Film, Igra, Ušteda energije
  • snaga audio izlaza: 5 W + 5 W
  • - vrsta zvučnika: Bass Reflex
  • - konfiguracija zvučnika: pun opseg (Bass Reflex) x2
  • - Dolby™ Audio
  • - režimi zvuka: korisnik/Standardno/Živopisno/Sport/Film/Vesti
  • Wi-Fi Certified 802.11a/b/g/n
  • Bluetooth 5.0
  • LAN
  • ulazi za RF (zemaljsku/kablovsku) vezu x 1 (donji)
  • HDMI x 3 (1 sa strane,2 dole)
  • USB x 2 (sa strane/dole)
  • RJ-45
  • digitalni audio izlazi x 1 (dole)
  • izlazi za slušalice
  • CI+
  • HDMI AUDIO RETURN CHANNEL (ARC)
  • CHROMECAST BUILT-IN
  • Internet pregledač: iWedia (samo HbbTV)
  • Prodavnica aplikacija: da (Google Play prodavnica)
  • Tajmer za uključivanje/isključivanje
  • Merač vremena za isključivanje
  • Teletekst
  • Dodatni tekst (analogno/digitalno): (Analogno) Ne, (digitalni) titl
  • Glasovna pretraga: da/(ugrađeni mikrofon) da
  • Elektronska programska šema (EPG)
  • Režim za uštedu energije/režim isključenog pozadinskog osvetljenja
  • Najveći odnos osvetljenosti: 74%
  • Energetska klasa: F
  • Potrošnja energije: 32 kWh/1000 h
  • Napajanje: 220 – 240 V/50 Hz