Fraud Blocker LG televizor 50UT73003LA, Inelektronik
Pogledajte Politiku privatnosti za više detalja.
Opis proizvoda
LG televizor 50UT73003LA
SLIKA (DISPLEJ I PROCESUIRANJE):
  • Tip ekrana: 4K UHD
  • Veličina ekrana: 50"
  • Rezolucija ekrana: 4K Ultra HD (3,840 x 2,160)
  • Tip pozadinskog osvetljenja: Direct
  • Osvežavanje ekrana: 60 Hz Native
  • Procesor: α5 AI Processor 4K Gen7
  • AI Upscaling: 4K Upscaling
  • HDR (High Dynamic Range): HDR10 / HLG
  • FILMMAKER MODE™: Da
  • Dinamično mapiranje nijansi: Da
GAMING:
  • HGIG režim: Da
  • Optimizator za igre: Da
  • ALLM (Auto Low Latency Mode): Da
SMART TV:
  • Operacioni Sistem (OS): webOS 24
  • ThinQ aplikacija: Da
  • Pametno prepoznavanje glasa: Da
  • Magični daljinski upravljač: Opcioni
  • Radi sa Apple Airplay2: Da
  • Smartphone Remote App: Da
  • Full Web Browser: Da
  • Family Settings: Da
  • Kompaktibilno sa USB kamerom: Da
AUDIO:
  • Audio izlazna snaga: 20 W
  • Sistem zvučnika: 2.0 Channel
  • Pravac zvuka: Na dole
  • AI Sound: AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix)
  • Clear Voice Pro: Da
  • AI Acoustic podešavanje: Opciono
  • LG Sound Sync: Da
  • Deljenje režima zvuka: Da
  • Simultani audio izlaz: Da
  • Bluetooth Surround Ready: Da
POVEZIVANJE:
  • HDMI ulaz: 3 (podržava eARC, ALLM)
  • Simplink (HDMI CEC): Da
  • HDMI Audio Return Channel: eARC (HDMI 2)
  • USB ulaz: 2 (v 2.0)
  • Wi-Fi: Da (Wi-Fi verzija 5)
  • Bluetooth podržan: Da (verzija 5.0)
  • Ethernet ulaz: 1
  • CI slot: 1
  • RF ulaz (Antenna/Cable): 2
  • SPDIF (Optical Digital Audio Out): 1
PRISTUPAČNOST:
  • Visoki kontrast: Da
  • Nivo sive boje: Da
  • Invertovanje boja: Da
NAPAJANJE:
  • Napajanje (Voltaža, Hz): AC 110~240V 50-60Hz
  • Standby potrošnja električne energije: Ispod 0.5W